SBOR UNIFORMOVANÉ STRÁŽE BEZPEČNOSTI A OBECNÍ POLICIE

 

UNIFORMA POLICEJNÍ - AKČNÍ SET MINI

   

    Cenově zvýhodněný set obsahuje brigadýrku, sako s podšívkou a kalhoty rovné nebo rajtky (dle výběru). V balíčku jsou veškeré potřebné základní insignie dle hodnosti jaké si zákazník objedná.

    Při šití uniformy se řídíme dostupnými předpisy a zásadně zohledňujeme cenné rady odborníků v oboru. Máme zavedený standard střihu, který je průmětem nejčastěji se vyskytujících verzí. Případné soukromé změny je třeba ohlásit předem.

 

cena: 9 990,- Kč bez DPH

(12 088,- CZK vč. DPH)

 

BRIGADÝRKA 30.LÉTA

   

    Šitá čepice z 100% vlněného sukna. Rozměry a střih čepice přesně podle předpisu a originální předlohy.

    Policejní čepice nemá štítek potažen v barvě čepice a má půlkulatý tvar. Krček čepice je potažen černým lesklým saténem. Barva čepice je tmavomodrá.

    V ceně čepice je odznak, hodnotní značení a podbradník s knoflíčky.

 

Dostupné velikosti: 55,56,57,58,59,60,61,62

cena: 1 799,- Kč bez DPH

(2 177,- CZK vč. DPH)

 

PŘILBA PRO SBOR STRÁŽNÍKŮ

   

    Přilba pro sbor strážníků je vyrobena z černé králičí srsti ztužené šelakem. Vnitřek přilby je opatřen koženým potítkem se stylisovanou mašličkou a vínovou podšívkou. Kování je vyrobeno odléváním kovů speciální technologií a hotové znaky jsou niklovány a zestařeny. Přilba je lemována stříbrnou lemovkou. Přilba státní policie má střední znak s červeným smaltovaným polem, přilba pro obecní policii má malý znak s modrým smaltovaným polem. Korpusy přileb se tvarují na dřevěné kopyta vyrobené přímo pro tento účel.  Dostupné velikosti: dočasně nedostupné

cena: 3 500,- Kč bez DPH

(4 235,- CZK vč. DPH)

 

PŘILBA PRO SBOR STRÁŽMISTRŮ

   

    Přilba pro sbor strážmistrů je vyrobena z černé králičí srsti ztužené šelakem. Vnitřek přilby je opatřen koženým potítkem se stylisovanou mašličkou a vínovou podšívkou. Kování je vyrobeno odléváním kovů speciální technologií a hotové znaky jsou niklovány a zestařeny. Přilba je lemována stříbrnou lemovkou. Přilba státní policie má střední znak s červeným smaltovaným polem, přilba pro obecní policii má malý znak s modrým smaltovaným polem. Přilba je opatřena ocelovým pocínovaným plechem s ručně lisovanými vzory ve tvaru kříže v barvě stříbrné. Korpusy přileb se tvarují na dřevěné kopyta vyrobené přímo pro tento účel. Dostupné velikosti: dočasně nedostupné

cena: 3 500,- Kč bez DPH

(4 235,- CZK vč. DPH)

 

PŘILBA PRO ÚŘEDNÍKY

   

    Přilba pro úředníky je vyrobena z černé králičí srsti ztužené šelakem. Vnitřek přilby je opatřen koženým potítkem se stylisovanou mašličkou a vínovou podšívkou. Kování je vyrobeno odléváním kovů speciální technologií a hotové znaky jsou mosazeny a zestařeny. Přilba je lemována stříbrnou lemovkou. Přilba státní policie má střední znak s červeným smaltovaným polem. Přilba je opatřena ocelovým pocínovaným plechem s ručně lisovanými vzory ve tvaru kříže v barvě zlatisté. Korpusy přileb se tvarují na dřevěné kopyta vyrobené přímo pro tento účel.

Dostupné velikosti: dočasně nedostupné

cena: 4 000,- Kč bez DPH

(4 840,- CZK vč. DPH)

 

LODIČKA

   

    Lodička policie je šita z vlněného sukna a je určena pro vycházkový nebo  služební stejnokroj. Paspule na lodičce je v barvě výložků. Podšití je z képrového materiálu. V ceně lodičky je odznak a hodnosti.

 

 

 

Dostupné velikosti: 55,56,57,58,59,60,61,62

cena: 650,- Kč bez DPH

(787,- CZK vč. DPH)

 

SAKO SLUŽEBNÍ S PODŠÍVKOU

       

    Policejní sako je šito ze sukna 100% vlna v barvě tmavomodré. Sako je opatřeno podšívkou. Nárameníky a límec je vyztužen klíženým a lakovaným plátnem podle původního postupu. V ceně saka je ošití knoflíky nové výroby na původních raznicích, odznaky a hodnotmi dle požádání zákazníka.

    Prsní vyztužení plstí a žebrováním je možné provést za příplatek k ceně saka.

 

 

cena: 5 290,- Kč bez DPH

(6 401,- CZK vč. DPH)

 

VYZTUŽENÍ ŽEBROVÁNÍM - DOPLNĚK

       

    Sako je běžně opatřeno pouze podšívkou. Tzv. žebrováním se provede vyztužení horní poloviny přednic prošíváním podšívky s vrstvami dalších materiálů jako je plst, vatelín apod. Napařováním se docílí natvarování výztuhy do tvaru hrudi. Sako je pro pozorovatele vzhlednější a tolik se nemačká pod zatížením řemení brašen a dalších.

 

 

 

cena: 1 000,- Kč bez DPH

(1 210,- CZK vč. DPH)

 

KALHOTY ROVNÉ S VYSOKÝM PASEM

   

    Kalhoty policejní jsou vyhotoveny z vlněného sukna barvy černé. V pase jsou podšity bavlněnou tkaninou a mají dvě postranní kapsy. Ve švu je všit tenký cca 1,5 mm široký lampas v barvě výložků. Mnohé předpisy uvádějí míry 3mm, 4mm, ale u originálních kusů se vyskytují převážně tenké 1,5mm široké.

 

    Límec kalhot je opatřen knoflíky pro použití šlí a poutky pro opasek.

    Tyto kalhoty lze použít jako slavnostní kalhoty pro četnictvo.

cena: 3 290,- Kč bez DPH

(3 981,- CZK vč. DPH)

 

RAJTKY S VYSOKÝM PASEM

       

     Rajtky policejní jsou vyhotoveny z vlněného sukna barvy černé. V pase jsou podšity bavlněnou tkaninou a mají dvě postranní kapsy. Ve švu je všit tenký cca 1,5 mm široký lampas v barvě výložků. Mnohé předpisy uvádějí míry 3mm, 4mm, ale u originálních kusů se vyskytují převážně tenké 1,5mm široké.

 

    Límec rajtků je opatřen knoflíky pro použití šlí a poutky pro opasek. Lýtkové zapínání je provedeno 5 knoflíky.

cena: 3 290,- Kč bez DPH

(3 981,- CZK vč. DPH)

 

PLÁŠŤ

   

    Plášť je vyhotoven z vlněného sukna barvy černé. Límec je opatřen černým sametovým límcem nebo v barvě stejnokroje. Plášt je opatřen potřebnými insigniemi hodností. Límec je vyztužen tvrzeným plátnem.

 

    Vnitřní vrstva pláště je vyložena vatelínem pro zajištění tepelné ochrany. Plášť je podšit po celé ploše.

 

cena: 6 390,- Kč bez DPH

(7 732,- CZK vč. DPH)

 

PELERÍNA

       

    Pelerína je vyhotovena z vlněného sukna barvy černé. Límec je opatřen černým sametovým límcem nebo v barvě stejnokroje. Pod límcem je na knoflíkové zapínání připevněna kápě. Pelerína je ušita dle třihu dvoudílné pláštěnky. Přednice jsou opatřeny otvory pro prostrčení rukou. Zapínání je skryté na 5 štyřdírkových knoflíků.

 

   

 

cena: 5 590,- Kč bez DPH

(6 764,- CZK vč. DPH)