SBOR NÁRODNÍ BEZPEČNOSTI

 

PLÁŠŤ SNB vz.46 - NOVINKA !!!

   

    Novinka roku 2017. Plášť je zhotoven z melírovaného sukna ve složení 100% vlna. Střihem odpovídá zatímnímu stejnokrojovému předpisu pro příslušníky SNB ze září 1946. Plášť je opatřen příslušnými nárameníky a knoflíky s meči v barvě dle požadované hodnosti. Vnitřní část je podšita podšívkou v celé délce, v rukávech je rukávová podšívka.

 

    

cena: 6 390,- Kč bez DPH

(7 732,- CZK vč. DPH)

 

SAKO SNB vz.46

   

    Novinka roku 2016. Sako je zhotoveno z melírovaného sukna ve složení 100% vlna. Sukno je vyrobeno na zakázku podle originální předlohy. Sako je opatřeno dvěma náprsními a dvěma bočními kapsami a rozhalenkou. V pase jsou dvě poutka určená pro provlečení opasku. Sako je opatřeno knoflíky s meči.

    Na přání zákazníka lze sako opatřit vyztužením hrudní části tzv.žebrováním. Standardně je sako podšito běžnou podšívkou 70g/m v barvě khaki. Na přání zákazníka lze za příplatek 500,-kč podšít podšívkou luxusní ze saténu.  

cena: 5 290,- Kč bez DPH

(6 401,- CZK vč. DPH)

 

BRIGADÝRKA SNB vz.46

   

    Brigadýrka je zhotovena z melírovaného sukna ve složení 100% vlna. Sukno je vyrobeno na zakázku podle originální předlohy. Čepice je opatřena červeným krčem z vlněného gabardénu. Cena obsahuje čepicový odznak, knoflíky a kožený hnědý podbradník. Vyráběno na zakázku, k dispozici velikosti od 55 po 62 cm na obvodu hlavy. Čepice je podšita bavlněnou podšívkou a potítko je z pravé kůže. Nově u tohoto druhu používáme kartonové původní vyztužení krčku.

  

cena: 1 799,- Kč bez DPH

(2 177,- CZK vč. DPH)

 

KALHOTY SNB vz.46
   

    Kalhoty k uniformě SNB vz.46 jsou vyrobeny z 100% vlněného melírovaného sukna. Kalhoty jsou šity s vysokým pasem a jsou v pase podšity bavlněnou podšívkou zemité barvy. Nohavice jsou střiženy široké. Pas je opatřeny dvěna stahovacími páskami a knoflíky na šle. V případě zájmu zákazníka lze kalhoty opatřit bavlněnou podšívkou v horních 3/4 nohavice, aby kalhoty nekousaly, za příplatek 350,-.

 

cena: 3 290,- Kč bez DPH

(3 981,- CZK vč. DPH)